شما در این مسیر قرار دارید

خدمات صادرات

 

صادرات

کشور جمهوری اسلامی ایران با در اختیار داشتن ذخایر نفت و گاز، سومین ذخایر نفتی جهان، یازده درصد ذخایر ثابت شده نفتی زمین معادل ۱۳۰ میلیارد بشکه؛ و نیز دومین ذخایر گازی جهان، هجده درصد ذخایر ثابت شده گاز زمین، معادل ۲۶ تریلیون متر مکعب را در اختیار خود دا رد و به همین علت  بیشترین میزان صادرات کشور ایران در این حوزه می باشد.
کشور جمهوری اسلامی ایران تا سال ۲۰۱۲ میلادی بزرگترین تولیدکننده پسته،  زعفران ،خاویار، زرشک، در جهان بوده و پس از مصر رتبه دوم تولید خرما را در اختیار داشته است، همواره  محصولات با کیفیت فرآوری شده از صنعت کشاورزی ایران مانند انواع خشکبار، خرما، عسل، زعفران و ... نیز همواره مورد توجه بسیاری از تجار بین المللی بوده است. 
شرکت مهر تجارت فرتاک با توجه به در خواست و نیاز مشتری با دو هدف بازاریابی برای تولید کنندگان داخلی و همینطور پیگیری و تامین سفارش درخواست خریداران خارجی، اقدام به ارئه خدمات در حوزه ی صادرات محصولات پتروشیمی و کشاورزی کشور جمهوری اسلامی ایران می نماید.

 

با توجه به وجود شبکه های خرید و فروش آنلاین تولید کنندگان داخلی و خریدارن خارجی به راحتی می توانند از این موضوع بهره مند و بی هیچ واسطه ای به یکدیگر متصل شوند، اما همواره خلاء اطمینان از حصول شرایط مناسب و در اصطلاح رایج برد-برد برای طرفین به علت نداشتن اطلاعات کافی از شرایط بین المللی برای تولید کننده داخلی و شرایط بازار داخلی ایران برای خریدار خارجی یا منجر به شکل گیری تجارت نمی شود و یا شرایط مناسبی برای طرفین حاصل نمی گردد. از این رو شرکت مهر تجارت فرتاک با در اختیار داشتن همکاران تجاری بین المللی و با تجربه در این زمینه می تواند این خلا را با ایجاد شرایط مستحکم و عادلانه، اخذ و یا اعطای ضمانت های داخلی و بین المللی برای تولید کنندگان داخلی و خریداران خارجی مهیا نماید.